O NAS

Kompleksowość w działaniu

Od 2010 roku konsekwentnie rozwijamy zakres usług. Oferujemy rozwiązania, które wyczerpują potrzeby naszych klientów. Ponieważ myślimy kompleksowo, wiemy jak połączyć działania, tak aby tworzyły sprawnie funkcjonującą całość. Jesteśmy otwarci na różne obszary, wśród głównych znajdują się:

  • merchandising
  • standy POS
  • promocje
  • konfekcjonowanie
  • dystrybucja
  • kontrola zwrotów towaru

Optymalne wsparcie

Intensywny rozwój, wdrażanie zmian i nowości to istotne wartości naszej firmy. Unikalna aplikacja Am kapp powstała po to, by pozwolić Twojej firmie w prosty i łatwy sposób uzyskać informacje na temat wszystkich niezbędnych wskaźników. Oferujemy wsparcie prężnie działającego Biura i Działu Operacyjnego, a w terenie – Supervisorów i Merchandiserów.

Partnerstwo w biznesie

Biznes to sztuka łączenia przeciwieństw. Pracujemy tak, aby uzyskać określone efekty, dlatego docieramy do miejsc, do których nie dociera konkurencja. Łączymy skuteczność ze wzajemnym szacunkiem, a nasze działania są w pełni transparentne, dlatego nawet jeśli obsługujemy firmy o zbliżonych profilach – unikamy konfliktu interesów i jesteśmy lojalni wobec naszych klientów.

Polecamy:

Wonder box – Eventy
http://wonder-box.pl

Wonderbox jest agencją eventową z dużym doświadczeniem w branży eventowej i MICE, projektującą i realizującą wydarzenia biznesowe zarówno o kameralnym, jak i ogólnopolskim zasięgu. Dzięki pracy profesjonalistów, umiejętności właściwej koordynacji działań dopasowanych do wymagań klientów i oczekiwań swoich odbiorców Wonderbox z sukcesem realizuje niezapomniane eventy, które pozostają w pamięci uczestników, ale przede wszystkim kreują wizerunek marki w najlepszy możliwy sposób.

JESTEŚMY W SIECIACH

NASI KLIENCI

KONTAKT:

DLA KLIENTA 
DLA PRACOWNIKA
KONTAKT:

DLA KLIENTA 
DLA PRACOWNIKA

Elipsa 780 kopia

BIURO

Tel.: +48 517978416

Elipsa 780 kopia 2

OFERTA POS

pos@amkgroup.eu

Elipsa 780 kopia

BIURO

Tel.: +48 517978416

Elipsa 780 kopia 2

OFERTA POS

pos@amkgroup.eu